Czytaj z klasą - najlepsze gadżety dla książkoholika
W życiu każdego zapalonego czytelnika nastaje w końcu taki uroczysty moment, kiedy decyduje się na coś więcej niż kolejną książkę. Chodzi mi dokładnie o zakładki, okładki i inne gadżety mające za zadanie umilić nam lekturę. Stworzyłam więc małe zestawienie skupiające naprawdę niezłej roboty dodatki czytelnicze. Z pewnością przypadną niejednej osobie do gustu i zaoszczędzą tak cenny czas, który przecież można przeznaczyć na czytanie!


Tojko
(https://tojko.pl/)


Tojko to jednoosobowa firma, która zajmuje się sprzedażą pięknych zakładek i przypinek, zarówno z postaciami z książek, filmów, jak i autorskimi pomysłami twórcy. Z informacji zawartych na stronie wynika, że okładki tworzone są przez mola książkowego, który kocha rysować! Polecam szczególnie, gdyż w ostatnim czasie pojawiły się także zakładki na dzień mamy.


Weź nie czytaj
(https://www.facebook.com/weznieczytaj/)


Genialne zakładki bazujące często na okładkach książek. Autorka wprowadziła również w ostatnim czasie projekty w 100% własnej roboty. Profil instagramowy Weź nie czytaj opływa wręcz w dobrociach i zachęcam Was gorąco do obejrzenia tych niesamowitych zdjęć. Na chwilę obecną sprzedaż jest wstrzymana, jednak warto czekać na kolejną partię!

Pakamera
(http://www.pakamera.pl/)


Pakamera oferuje bardzo duży wachlarz produktów przeznaczonych dla czytelników. Łatwo tu o znalezienie idealnego etui, czy metalowych zakładek bazujących na znanych książkowych motywach. Wszystko oczywiście ręcznie wykonanie z tkanin najlepszej jakości.

Epik Page
(https://epikpage.pl/)


Genialne postaci z ulubionych książek? Specjalnie przygotowywane paczki z gadżetami z popularnych czytelniczych serii? To i jeszcze więcej z pewnością znajdziecie w sklepie internetowym epik page! Szkoda tylko, że zakładki zamiast być gumowe, są z papieru fotograficznego. Warto jednak mieć nadzieję, że kiedyś ten stan rzeczy się zmieni.

4 komentarze:

 1. Piękny blog! Cudowna treść! Sama mam wiele zakładek, uwielbiam je kolekcjonować :)
  Zostaję na dłużej ;)

  Pozdrawiam,
  www.ksiazkowapasja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post. Uwielbiam zakładki od Tojko, Epikpage i Weź nie czytaj! To świetny prezent dla książkoholika ;)

  Pozdrawiam:
  http://adventureinthelibrary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zakładki od Tojkoo są cudowne i kiedyś na pewno się na nie skuszę :D Od Epikpage'a kiedyś sobie zamówiłam 10 - jak szaleć to szaleć :D Teraz bardziej są ozdobą biblioteczki niż normalnymi zakładkami hah

  borenium.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jakie fajne zestawienie! Chociaż i tak wiadomo, że najlepsze zakładki to bilety ;)

  ksiazkinastol.wordpress.com

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 moja booktopia , Blogger